Adem KARAHAN CV

İŞ ARIYORUM

Mahmut Talha ORTAŞ

6.09.2019

0 Yorum

Adem KARAHAN

Kişisel Bilgiler

Ad Soyad                                                   ADEM KARAHAN

Doğum Tarihi                                            21.06.1991

Doğum Yeri                                               GAZİANTEP

Medeni Durumu                                        EVLİ

Askerlik Durumu                                       YAPILDI

İş Deneyimi

Mayıs 2006 - Aralık 2006                         Çalışılan Firma                       : DATAMET BİLGİSAYAR     ÇalışılanPozisyon                 : TEKNİK SERVİS SORUMLUSU

• Yapılanİşler            : BİLGİSAYAR BAKIM VE  ONARIM

Ocak 2007 – Şubat 2008                           Çalışılan Firma                       : MAS BİLGİSAYAR               ÇalışılanPozisyon                 : TEKNİK SERVİS SORUMLUSU

• Yapılanİşler            : BİLGİSAYAR BAKIM VE  ONARIM

Nisan 2008 – Devam                                Çalışılan Firma                       : BARAN BİLGİSAYAR VE YAZILIM ÇalışılanPozisyon                 : ŞATIŞ VE TEKNİK SERVİS SORUMLUSU

• Yapılanİşler            : BİLGİSAYAR BAKIM   ONARIM  GÜVENLİK CCTV KAMERA KURULUM VE MONTAJI , ALARM SİSTEMİ KURULUMU VE MONTAJI

İletişim Bilgileri

Adres                                                       YENİ MAH. MAAŞKUYU CAD. NO :153/A  ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP

Telefon                                                      0542 392 64 73

Cep                                                           0542 392 64 73

E-Posta                                                     adem@baranpc.com

Eğitim Bilgileri

2012-2017                                                 AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ

Seminerler ve Kurslar

2003                                                         

2004                                                         

Burslar ve Projeler

2002-2006                                                  

2003                                                         

2004                                                         

Yabancı Dil

İngilizce                                                     yazma giriş seviyesi,  konuşma giriş seviyesi

Yetkinlikler

Bilgisayar                                                  Microsoft Office (Word,Excel,Powerpoint)

Bilgisayar Serifikası                                 MEB 160 Saatlik Bilgisayar ve Ofis Yazılımları Eğitim Kursu

Bilgisayar Doanımı                                    Uzman Seviyesi

EkBilgiler

Ehliyet                                                       B Sınıfı

Referanslar

Murat Erdemir (Bilgisayar Programcısı) Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi Bilgi İşlem Sorumlusu

Zeynel Gülerim                                         Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi HBYS Sorumlusu

Ali Uncuoğlu (İşletme Sahibi)                  Arge Grup Bilişim San.Tic.Ltd.Şti(Arge Bilgisayar)

Özet Bilgi

2004 - 2006 yıllarında internet kafe işletmeciliği yaptım. 2006 mayıs ayında DATAMET Bilgisayar da teknik servis sorumlusu olarak başladım. 2006 aralık ayında firma kapandığından dolayı buradaki görevimden ayrıldım. 2007 ocak ayında Mas Bilgisayar Firmasında yine teknik servis sorumlusu  olarak işe başladım.  2008 Şubat ayına kadar çalışmaya devam ettim. Daha sonar kendi bilgisayar bakım , onarım ve satış  firmamı 2008 Nisan ayında açtım. Halen devam etmekte olduğum kendi firmamda , bilgisayar donanımı ile beraber güvenlik  kameraları ve alarm sistemleri alanında da  geliştrirdim ve geliştirmeyede devam ediyorum.

Diğer

Hobiler                                                      Sinema,Gezi,Kamp

Sigara Kullanımı                                       Kullanıyorum

Başlık Değer